• چهارشنبه،21 آذر 1397
 • ورود
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 152
   کد: 143860
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد:

   مشکل قطعی سیستم مراکز شارژ من‌کارت برطرف شده است

   مراتب نگرانی و اعتراض به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد اعلام شده است و امیدواریم دیگر شاهد بروز چنین مشکلاتی در سیستم‌های مراکز شارژ من کارت نباشیم.
   مشکل قطعی سیستم مراکز شارژ من‌کارت برطرف شده است

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد با اشاره به بروز اختلال در سیستم من‌کارت، گفت: در حال حاضر مشکل قطعی سیستم مراکز شارژ من‌کارت برطرف شده است.
   به گزارش اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد، علی‌اصغر نیشابوری با بیان این مطلب، اظهار کرد: طی روزهای گذشته برخی از سیستم‌های مراکز شارژ من‌کارت قطع شده و خدمت‌رسانی به مسافران با مشکلاتی همراه شده بود که در حال حاضر این مشکل مرتفع شده است.
   وی با تاکید بر اینکه نظارت بر سیستم‌های شارژ من‌کارت از سال 94 در اختیار سازمان فناوری اطلاعات قرار گرفته است، افزود: به همین دلیل سازمان اتوبوسرانی و شرکت بهره‌برداری قطار شهری در این موضوع دخیل نیستند.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهدمقدس با اشاره به لزوم چاره‌اندیشی به منظور جلوگیری از بروز مشکل و قطع شدن دوباره سیستم‌های مراکز شارژ من‌کارت، بیان کرد: قطع سیستم‌ها طی چند روز گذشته سبب بروز نارضایتی بین شهروندان و مسافران و کاهش درآمدهای سازمان شده است و ضرورت دارد به منظور جلوگیری از بروز مجدد مشکل تمهیدات لازم اندیشیده شود.
   نیشابوری به مصوبه شورای اسلامی شهر در خصوص بهای 500 تومانی پرداخت نقدی کرایه اتوبوس اشاره کرد و توضیح داد: بهای استفاده از خدمات در بخش سازمانی 350 تومان و در بخش غیرسازمانی 400 تومان است. اما به دلیل قطع بودن مراکز شارژ من‌کارت ممکن است شهروندان مجبور به پرداخت بهای نقدی باشند و نسبت به این موضوع معترض باشند که البته حق با آن‌ها است.
   وی با تاکید بر اینکه پرداخت بهای نقدی خدمات تنها برای موارد خاص پیش‌بینی شده است، خاطر نشان کرد: ممکن است برای برخی از مسافران مشکلی پیش آید و بهای نقدی در این صورت پیش‌بینی شده است و موارد خاص شامل قطعی سامانه نمی‌شود.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهدمقدس تصریح کرد: به همین دلیل مراتب نگرانی و اعتراض به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد اعلام شده است و امیدواریم دیگر شاهد بروز چنین مشکلاتی در سیستم‌های مراکز شارژ من کارت نباشیم. 

   تعداد بازدید: 152
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 5,397,152
  تعداد بازدید امروز : 276
  تعداد بازدید دیروز : 2,454
  آخرین به روزرسانی : 1397/09/20 22:57
 • تماس با ما
  تلفن :051-33448301-6
  فاکس :051-33448335
  رایانامه :Info-bus@mashhad.ir
  آدرس :

  مشهد - انتهای خیابان فدائیان اسلام - ساختمان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک - طبقه اول

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط  سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد انجام میگردد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد