•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 175
   کد: 151123
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
   معاون بهره‌برداری سازمان اتوبوسرانی مشهد در خصوص نبود اتوبوس در بولوار فرهنگ؛

   ساکنان بولوار فرهنگ از ناوگان اتوبوسرانی خیابان‌های اطراف استفاده کنند/ ساکنان با طی مسیر 400 متری به ایستگاه اتوبوس می‌رسند

   همچنین در مسیر بولوار فرهنگ تقاضای اتوبوس و تاکسی بسیار کم است و آن دسته از افرادی که نیازمند استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی هستند با طی مسیر کوتاهی می‌توانند از این امکان استفاده کنند
   ساکنان بولوار فرهنگ از ناوگان اتوبوسرانی خیابان‌های اطراف استفاده کنند/ ساکنان با طی مسیر 400 متری به ایستگاه اتوبوس می‌رسند

   معاون بهره‌برداری سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: ساکنان بولوار فرهنگ با طی مسافت 400 متری می‌توانند از ناوگان اتوبوسرانی خیابان‌های دانشجو، دانش‌آموز، جلال آل احمد، وکیل‌آباد و معلم استفاده کنند.
   به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد، هادی خورشائی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: در حال حاضر بولوار فرهنگ ورودی و خروجی مناسبی برای تردد اتوبوس و مینی‌بوس ندارد.
   وی افزود: همچنین این بولوار با بولوارهای وکیل‌آباد و معلم موازی است که در این دو مسیر ناوگان اتوبوسرانی فعال است.
   معاون بهره‌برداری سازمان اتوبوسرانی مشهد تصریح کرد: در کنار آن خیابان‌های جلال آل احمد، سید رضی، دانش‌آموز و دانشجو در مسیر بولوار فرهنگ تقاطع دارند که ساکنان این بولوار می‌توانند از ناوگان فعال در خیابان‌های یاد شده بهره‌مند شوند.
   خورشائی در پاسخ به این سوال که ساکنان اواسط بولوار فرهنگ چگونه می‌توانند از خطوط اتوبوس در بولوارها و خیابان‌های اطراف استفاده کنند، بیان کرد: در حال حاضر استاندارد احداث هر ایستگاه اتوبوس 400 متر است که ساکنان بولوار فرهنگ می‌توانند با طی کردن این مسیر در هر طرف به ایستگاه اتوبوس دست پیدا کنند.
   وی عنوان کرد: البته که در حال حاضر حدفاصل بولوار جلال آل احمد تا بولوار دانش‌آموز در بولوار فرهنگ ناوگان اتوبوسرای فعال است.
   معاون بهره‌برداری سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: همچنین در مسیر بولوار فرهنگ تقاضای اتوبوس و تاکسی بسیار کم است و آن دسته از افرادی که نیازمند استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی هستند با طی مسیر کوتاهی می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

   تعداد بازدید: 175
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 5,324,039
  تعداد بازدید امروز : 1,824
  تعداد بازدید دیروز : 2,749
  آخرین به روزرسانی : 1397/08/27 07:02
 • تماس با ما
  تلفن :051-33448301-6
  فاکس :051-33448335
  رایانامه :Info-bus@mashhad.ir
  آدرس :

  مشهد - انتهای خیابان فدائیان اسلام - ساختمان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک - طبقه اول

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط  سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد انجام میگردد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد