•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 141
   کد: 161399
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه ستاد اربعین شهرداری در نجف:

   مشکل تامین سوخت اتوبوس‌ها باید به سرعت پیگیری شود/ خدمات‌رسانی به زائران اربعین بدون هیچ خللی با قدرت طی روزهای آینده ادامه پیدا کند

   برخی از مشکلات موجود در خدمات‌رسانی اربعین باید در سطوح ملی حل شود و هماهنگی لازم با طرف عراقی برای خدمات‌رسانی به آنان پیش‌بینی گردد تا حرمت و کرامت زائران اربعین حسینی خدشه‌دار نشود.
   مشکل تامین سوخت اتوبوس‌ها باید به سرعت پیگیری شود

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در واکنش به مشکلات پیش آمده در تامین سوخت ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد در مسیر شوملی- نجف از سوی عراقی‌ها گفت: این موضوع باید هرچه سریع‌تر از سطوح ملی پیگیری شود و ما نیز به صورت جدی تامین سوخت اتوبوس‌ها را پیگیری می‌کنیم تا زائران دچار مشکل نشوند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری در جلسه ستاد اربعین شهرداری مشهد که با حضور اعضای ستاد در نجف برگزار شد با تقدیر از خدمات ارائه شده از سوی کاروان خدام الحسین(ع) و ستاد اربعین شهرداری مشهد در نجف افزود: مسئولان باید هر چه سریع‌تر در سطوح ملی و از تهران مشکل سوخت اتوبوس‌ها را رفع کنند تا در برگشت در جابه‌جایی زائران دچار مشکل نشویم.
   وی با بیان اینکه مردم در شرایط نامناسب اقتصادی به عشق امام حسین(ع) سختی را به جان خریده‌ و گام در مسیر گذاشته‌اند، اظهار کرد: وظیفه داریم برای حفظ حرمت مردم نگذاریم در برگشت دچار مشکل شوند لذا باید به هر قیمتی مشکل سوخت اتوبوس‌ها حل شود.
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: هیچ توجیهی برای ناهماهنگی وجود ندارد و کار خدمات‌رسانی به زائران باید بدون هیچ خللی، باقدرت طی روزهای باقی مانده تا اربعین و روز بعد از آن ادامه یابد.
   حیدری تاکید کرد: اولویت اول ما موضوع حمل ونقل است برهمین اساس رایزنی‌ها را برای رفع مشکل سوخت انجام خواهیم داد.
   وی با اشاره به اهمیت اقدامات رسانه‌ای و تهیه فیلم وعکس از خدمات ارائه شده از سوی شهرداری مشهد گفت: این مستندات باید به آنهایی که می‌گویند چرا شهرداری این خدمات را در عراق انجام می‌دهد نشان داده شود تا ببینند عراقی ها به تنهایی توانایی خدمات‌دهی ندارند و ما برای حفظ حرمت و عزت مردم خودمان در عراق حضور پیدا می‌کنیم.
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: شهرداری مشهد در راستای خدمات‌رسانی به زائران اربعین هزینه مستقیم نداشته و نیامده میان زائران غذا توزیع کند بلکه در حوزه‌هایی ورود پیدا کرده‌ایم که عراقی ها به تنهایی توانایی کافی ندارند مانند حوزه حمل ونقل و رفت و روب .
   حیدری ادامه داد: باید از ابتدا تا انتهای فعالیت‌های انجام شده مستندسازی شود و مشکلات و کمبودهای موجود به مسئولان منعکس داده شود تا در سال‌های آینده مردم دچار مشکل نشوند.
   وی در ادامه گفت: برخی از مشکلات موجود در خدمات‌رسانی اربعین باید در سطوح ملی حل شود و هماهنگی لازم با طرف عراقی برای خدمات‌رسانی به آنان پیش‌بینی گردد تا حرمت و کرامت زائران اربعین حسینی خدشه‌دار نشود.
   لازم به‌ذکر است؛ باتوجه به جلوگیری از ورود سوخت به عراق برای استفاده اتوبوس‌هایی که اقدام به جابه‌جایی زائران اربعین از مرز مهران تا نجف می‌کنند از سوی طرف عراقی به بهانه قاچاق سوخت جابجایی زائران از امروز متوقف شده که برای رفع این مشکل رئیس شورای اسلامی شهر مشهد خواستار پیگیری هرچه سریع‌تر این موضوع از سوی استانداری و سطوح ملی شد.

   تعداد بازدید: 141
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 5,476,439
  تعداد بازدید امروز : 1,727
  تعداد بازدید دیروز : 2,925
  آخرین به روزرسانی : 1397/10/26 16:07
 • تماس با ما
  تلفن :051-33448301-6
  فاکس :051-33448335
  رایانامه :Info-bus@mashhad.ir
  آدرس :

  مشهد - انتهای خیابان فدائیان اسلام - ساختمان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک - طبقه اول

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط  سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد انجام میگردد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد