•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 224
   کد: 181583
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
   نهمین دوره آموزشی استقبال از مهر 98 برگزار شد

   44000 نفر ساعت آموزش اتوبوسران و مینی بوسران

   در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و با هدف افزایش کیفیت سرویس دهی به محصلین و دانش پژوهان، همایش استقبال از مهر 98 آغاز به کار کرد.
    44000 نفر ساعت آموزش اتوبوسران و مینی بوسران

   به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد، مدیر عامل این سازمان در این خصوص گفت: این دوره آموزشی با هدف آموزش و توانمند سازی پرسنل در دو سرفصل آموزشی با عنوان ارتباط موثر با محیط و دیگران با رویکرد تعامل با مسافران و شهروندان و فرهنگ ترافیک با رویکرد توجه به عوامل خطرزا(کاهش تصادفات) توسط عوامل پلیس راهور استان، متخصصان روانشناس و اساتید دانشگاهی صورت می پذیرد.
   سید مهدی حسینی پویا در ادامه گفت: اتوبوسرانان بخش سازمانی، اتوبوسرانان و مینی بوسرانان بخش خصوصی در این دوره آموزشی شرکت می‌کنند.
   وی به شرکت 4400 نفر در این همایش اشاره کرد و افزود: از 26 مرداد ماه این دوره آغاز شده و در 16 شهریور ماه نیز به کار خود پایان خواهد داد.
   حسینی پویا به حضور روزانه 240 نفر در این همایش آموزشی اشاره کرد و ادامه داد این دوره آموزشی در مرکز آموزش توقفگاه شهید صنمی در دو نوبت صبح و بع از ظهر برگزار می شود .
   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد اضافه کرد: این همایش آموزشی از رخدادهای بزرگ آموزشی شهر مشهد مقدس می باشد که برگزاری مستمر آن طی سالهای گذشته باعث ایجاد رفتارهای حرفه ای در همکاران به خصوص اتوبوسرانان و مینی بوسرانان محترم و افزایش سطح کیفیت خدمات به شهروندان عزیز شده است و البته همچنان کار در این حوزه ادامه خواهد داشت تا بتوانیم به استاندارد های مطلوبی دست یابیم. کاهش چشمگیر تصادفات به ویژه تصادفات جرحی و منجر به فوت یکی دیگر از دستاوردهای برگزاری این دوره ها می باشد.
   وی به برگزاری 44 هزار نفر ساعت آموزش به کارکنان سازمان اتوبوسرانی در این همایش تاکید کرد و گفت: هر کدام از پرسنل 10 ساعت آموزش را در این دوره می گذرانند.

   تعداد بازدید: 224
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 6,796,811
  تعداد بازدید امروز : 2,619
  تعداد بازدید دیروز : 2,564
  آخرین به روزرسانی : 1399/05/17 18:15
 • تماس با ما
  تلفن :051-33448301-6
  فاکس :051-33448335
  رایانامه :Info-bus@mashhad.ir
  آدرس :

  مشهد - انتهای خیابان فدائیان اسلام - ساختمان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک - طبقه اول

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط  سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد انجام میگردد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد