•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 221
   کد: 180769
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
   شهردار مشهد در دهمین همایش تقدیر از اتوبوسرانان فاقد تصادف:

   5 مهرماه اجرای طرح رعایت حق تقدم عابران پیاده آغاز می شود/تقاطع ها و گذرگاههای پرخطر شناسایی و تا مهر ماه ایمن سازی خواهد شد

   برای تبدیل الگو به رفتار امسال دو موضوع نظم و انظباط ترافیکی و رعایت حق تقدم عابران پیاده به همراه تفکیک زباله از مبدأ در حوزه فرهنگ شهروندی در دستور کار قرار گرفت.
   5 مهرماه اجرای طرح رعایت حق تقدم عابران پیاده آغاز می شود/تقاطع ها و گذرگاههای پرخطر شناسایی و تا مهر ماه ایمن سازی خواهد شد

   شهردار مشهد با اشاره به مقدمات اجرای طرح نظم انظباط ترافیکی و رعایت حق تقدم عابران پیاده در حوزه فرهنگ شهروندی گفت: اجرای طرح رعایت حق تقدم عابران پیاده از پنجم مهرماه آغاز خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی عصر امروز در دهمین همایش تقدیر از اتوبوسرانان فاقد تصادف که با حضور رییس شورای شهر، معاون عمران و حمل و نقل، فرمانده انتظامی و معاون دادستان استان برگزار شد، افزود: یکی از موضوعاتی که از ابتدا برای مدیریت شهری و شورای شهر اهمیت داشت حوزه فرهنگ شهروندی بود که هر ساله موضوعات زیادی در دستور کار قرار می گرفت اما پراکنده بود.
   وی اضافه کرد: به همین دلیل و برای تبدیل الگو به رفتار امسال دو موضوع نظم و انظباط ترافیکی و رعایت حق تقدم عابران پیاده به همراه تفکیک زباله از مبدأ در حوزه فرهنگ شهروندی در دستور کار قرار گرفت.
   وی با بیان اینکه در بحث نظم و انظباط ترافیکی و رعایت حق تقدم عابران پیاده به ایجاد زیرساخت و فرهنگسازی نیاز داریم، اظهار کرد: لذا معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک موظف به ایجاد زیرساخت و سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری نیز موظف به فرهنگسازی در این زمینه شده اند.
   کلائی اضافه کرد: تقاطع ها و گذرگاههای دارای اولویت شناسایی شده اند لذا انتظار داریم تا مهرماه این گذرگاه ها آماده شوند واز پنجم مهر شاهد رعایت حق تقدم عابران پیاده در این گذرگاهها با کمک پلیس راهور باشیم.
   شهردار مشهد ادامه داد: کاهش تصادفات و یکی از اهداف مدیریت شهری است اما تحقق این هدف به هماهنگی و همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی با شهرداری دارد که خوشبختانه آنها نیز مصمم به کاهش تصادفات و ایجاد نظم ترافیکی در شهر هستند.
   وی افزود: وقت آن است تا با کمک نیروی انتظامی و دستگاه قضایی مشهد را به شهری نمونه در عبور و مرور تبدیل کنیم.
   وی در ادامه گفت: تلاش اتوبوسرانان در رعایت قوانین و جلوگیری قابل تقدیر است اما در این میان نقش همسرانشان و خانواده که آرامش را به اتوبوسرانان هدیه می کنند نیز قابل تقدیر است.

   تعداد بازدید: 221
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 8,260,201
  تعداد بازدید امروز : 827
  تعداد بازدید دیروز : 6,307
  آخرین به روزرسانی : 1400/06/26 12:28
 • تماس با ما
  تلفن :051-33448301-6
  فاکس :051-33448335
  رایانامه :Info-bus@mashhad.ir
  آدرس :

  مشهد - انتهای خیابان فدائیان اسلام - ساختمان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک - طبقه اول

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط  سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد انجام میگردد
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد